14. Urodziny Arkadii

14. Urodziny Arkadii

Uwaga, uwaga! Już 6-7 października będziemy świętować 14. Urodziny Arkadii. W tym roku motywem przewodnim będzie MAGIA! Podczas weekendu odkryjecie świat pokojów iluzji, w których przekonacie się, czym naprawdę są złudzenia optyczne i zakrzywienie rzeczywistości.

W sobotę czekać na Was będą:

🎉 strefa „W świecie iluzji”,

🎉 rozgrywki planszowe w Strefie Empik,

🎉 warsztaty kreatywne dla dzieci,

🎉 konkursy z nagrodami,

🎉 na zakończenie sobotniego wieczoru nadejdzie magiczna Noc Zakupów, która potrwa aż do godz. 23:00. Być może to Ty będziesz szczęściarzem i to za Twoje zakupy zapłaci nasz concierge!

Punktem kulminacyjnym pierwszego dnia urodzin będzie pokaz fajerwerków (20:00) przed Arkadią oraz koncert Natalii Szroeder w holu głównym (20:30).

A w niedzielę? Kontynuujemy naszą urodzinową zabawę. Na najmłodszych czekać będą utrzymane w tematyce magii i iluzji warsztaty kreatywne oraz rozgrywki planszowe. Będą również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Główną atrakcją będzie występ 🌠Piotra Denisiuka🌠 – wspaniałego magika, finalisty programu „Mam Talent”, który zachwyci nas swoimi sztuczkami.

Zapraszamy!

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze