16. Festiwal Filmowy w Kochanowskim

16. Festiwal Filmowy w Kochanowskim

Festiwal Filmowy w Kochanowskim jest wydarzeniem gromadzącym młodych ludzi z całej Polski.

To dwa dni pokazów filmowych, wspaniałej sztuki i dobrej zabawy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16 i 17 marca 2018 roku w budynku naszego Liceum przy ul. Wiktorskiej 99 w Warszawie.
Chcemy umożliwić młodym filmowcom zaprezentowanie swoich prac szerszej publiczności oraz poddanie ich ocenie profesjonalnego jury. Uczestnikami przeglądu będą uczniowie szkół średnich, tworzący filmy krótkometrażowe.

Tematem tegorocznej edycji festiwalu jest Dżungla. Podczas tych dwóch marcowych dni nasza kochanowska sala kinowa znajdzie się w sercu prawdziwie egzotycznego lasu deszczowego. Gwarantowane niezapomniane wrażenia i solidna dawka nieokiełznanej sztuki. Dajcie się zainspirować, niczym Dian Fossey i wybierzcie się na eksplorację tej dzikiej krainy!

Harmonogram 16. Festiwalu Filmowego w Kochanowskim

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze