3. edycja Otwartego Festiwalu Tortów Artystycznych

3. edycja Otwartego Festiwalu Tortów Artystycznych

Otwarty Festiwal Tortów Artystycznych to konkurs i wystawa artystycznych wyrobów cukierniczych oraz towarzyszące im wydarzenia. 3. edycja Otwartego Festiwalu Tortów Artystycznych odbędzie się w dniach 23-24 września 2017. Sobota będzie dniem zamkniętym, poświęconym obradom jury i konferencji dla uczestników konkursu. W niedzielę na wystawę tortów zapraszamy także publiczność! Zwiedzający będą mogli kupić przepyszne słodkie wyroby z najlepszych pracowni cukierniczych i wziąć udział w innych atrakcjach. Wstęp wolny!

Zapraszamy na Otwarty Festiwal Tortów Artystycznych, święto smaku i designu!

Przez całą niedzielę, 24 września 2017, zapraszamy do Babki do Wynajęcia na wystawę finałowych prac konkursu. Na wystawie znajdzie się ponad sześćdziesiąt prac najlepszych polskich dekoratorek i dekoratorów wyrobów cukierniczych.

Torty, ciasteczka, babeczki i kwiaty cukrowe to prace przygotowane specjalnie na konkurs i oceniane przez jury w czterech kategoriach.
Tytuły prac zostały narzucone przez organizatora, a torty weselny zostaną zaprojektowane na specjalne zamówienie Młodej Pary, która może kiedyś istniała na prawdę… 😉
Każdy ze zwiedzających będzie mógł zagłosować na najpiękniejszą pracę, a autor najczęściej wybieranej otrzyma nagrodę publiczności.

Ale czym byłby tort, jeśli zapomnimy o jego doskonałym smaku?
Zapraszamy więc także na zakupy do Strefy Słodkości, gdzie swoje wyroby będą oferować najlepsze rzemieślnicze cukiernie i pracownie artystyczne.
Dzieci i dorośli zwiedzający wystawę będą także mogli skorzystać z bezpłatnych warsztatów, poeksperymentować ze smakiem i kupić książki o dekoracjach cukierniczych. Będzie także okazja aby zdobyć autograf Igi Sarzyńskiej, autorki bestsellera “Moje cztery pory roku”. Zapraszamy do Strefy Wiedzy…

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze