Mustache Yard Sale vol. 17

Mustache Yard Sale vol. 17

Pod wieloma względami rok 2015 jest dla Mustache Yard Sale przełomowy. Udało się w końcu ruszyć z  targami w podbój Polski. Katowice, Płock i Poznań. Wszędzie było genialnie, ale jak wiadomo w domu jest najlepiej! Dlatego 19 i 20 grudnia, tuż przed Świętym Mikołajem i wigilijnym barszczem targi wracają do Pałacu Kultury! Kto był  wcześniej wie, że grudniowe Yard Sale’e są po prostu wyjątkowe. Świąteczny termin targów sprawia, że będą one idealnym miejscem do znalezienia nietuzinkowych prezentów!

Tradycyjnie organizatorzy planują przedstawić Wam ponad 400 wystawców z całej Polski (i nie tylko!). Będzie moda, design, sztuka, strefa dziecięca a także gastro, która sprosta wymaganiom najbardziej wybrednych stołecznych foodies 😉

Jedną z atrakcji będzie z pewnością strefa fundacji Omeny Mensah, z którą stworzyliśmy kolekcję ubrań, których zakup wspiera budowę szkoły dla dzieci z ośrodka Don Bosco w Ghanie – który jest aktywnie wspierany przez fundację. Poza ubraniami, planujemy także warsztaty dla dzieci w ramach Ambasady Tolerancji prowadzone przez 8 letnią Sami z Surinamu.

Otworzymy też specjalną strefę naszego partnera strategicznego, producenta smartfonów Honor Polska, gdzie będziecie mogli zrelaksować się, zapoznać z najnowszymi technologiami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia!

Czego jeszcze możecie się spodziewać? Wszystkiego!
Jak zawsze chcemy, żeby Yard Sale był czymś dużo większym niż tylko targami mody.

Wejście na wydarzenie jak zawsze jest DARMOWE a każda osoba, która nas odwiedzi może zgarnąć naszą torbę z prezentami od naszych partnerów!

Do zobaczenia!

KIEDY? 19-20.12
GDZIE? Pałac Kultury i Nauki Warszawa
WEJŚCIE? FREE

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze