Akademia Duckie Deck – weekend atrakcji dla dzieci

Akademia Duckie Deck - weekend atrakcji dla dzieci

Weekend pełen warsztatów dla dzieci, wspólnego doświadczania i inspirujących technologii czeka na wszystkich, którzy 4 i 5 lutego pojawią się na Stadionie Narodowym. Zapisy już dostępne na stronie wydarzenia – link poniżej (bezpłatne warsztaty to „Majsterkowo” i „Inteligentne Miasto: zbuduj i steruj!”).

Akademia Duckie Deck to popularny wśród dzieci i rodziców cykl warsztatów, będący połączeniem nowoczesnych technologii z twórczą i radosną zabawą.

W pierwszy weekend lutego wielka żółta kaczka wraca do Warszawy na kolejną edycję Akademii w przestrzeniach Business Link na Stadionie Narodowym. Wstęp na Akademię jest darmowy, w programie znajdują się natomiast warsztaty płatne i darmowe (sponsorowane) oraz wielka strefa interaktywnych atrakcji nie wymagająca wcześniejszej rejestracji.

04-5 Lutego 2017, start w sobotę, Godzina: 11.00
Miejsce: Warszawa – Praga Południe, PGE Narodowy

Zapraszamy!

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze