Bezpłatne treningi na siłowniach plenerowych ze specjalistami

Bezpłatne treningi na siłowniach plenerowych ze specjalistami
fot. Urząd Dzielnicy Ursynów

Wiosna za pasem, dlatego warto rozruszać swoje stawy. Od początku kwietnia w kilku punktach na terenie Warszawy zacznie się cykl bezpłatnych treningów ze specjalistami na siłowniach plenerowych.

Projekt ma na celu przyczynić się nie tylko do poprawy kondycji fizycznej, ale również samopoczucia. To także dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na karnecie miesięcznym.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, którzy będą dostosowywać konkretny trening pod daną grupę, dlatego nie będzie do ćwiczenie progresywne. Nie ma również podziału na zajęcia ze względu na osoby o różnym poziomie wygimnastykowania. Pojedynczy trening trwa 60 minut i odbywa się co tydzień. Szczegóły są ustalane z konkretnymi trenerami.

Zajęcia odbywają się od 4.04.2016 do 22.08.2016

Bemowo: Okolice Urzędu Dzielnicy – Poniedziałek
Bielany: Okolice ul. Estrady 112 – Wtorek
Mokotów: Okolice Parku Morskie Oko – Środa
Ochota: Park Szczęśliwice – Czwartek
Włochy: Park Cietrzewia – Piątek
Ursynów: Okolice metra Imielin, al. KEN – Sobota
Wola: Park Moczydło – Niedziela

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze