Darmowe warsztaty „Street Foto – Wiele twarzy Warszawy”

„Street Foto - Wiele twarzy Warszawy”

Okręg Warszawski ZPAF organizuje bezpłatne trzymiesięczne warsztaty fotograficzne „Street Foto – Wiele twarzy Warszawy”. Decyduje kolejność zgłoszeń.

– Zapraszamy do udziału w bezpłatnych trzymiesięcznych warsztatach „Street Foto – Wiele twarzy Warszawy” organizowanych przez Okręg Warszawski ZPAF. Warsztaty skierowane są do osób w wieku 30 – 55 lat – informuje Związek Polskich Artystów Fotografików.

Zajęcia będą się odbywać w Starej Galerii ZPAF przy Placu Zamkowym 8, w godzinach wieczornych (ok. 18.00 – 21.00), a także w weekendy. Wykładowcami warsztatów będą: Hanna Anderman-Musiał, Damian Chrobak, Jagna Olejnikowska, Jolanta Rycerska oraz Andrzej Zygmuntowicz. 

W ramach warsztatów na uczestników czekają wykłady i zajęcia (teoria i praktyka), a także praca nad wystawą fotograficzną. – (…) uczestnicy fotografować będą miasto, jego wielokulturowość, otwartość na ludzi, na zmiany, miasto z tradycjami, jednocześnie nowoczesne i dynamiczne – czytamy w opisie warsztatów. 

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: biuro@zpaf.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, wiek uczestnika oraz kontakt mailowy i telefoniczny. 

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.