Degustacja ‚prawdziwego jedzenia’

Degustacja 'prawdziwego jedzenia'

Wszystkich, którym brakuje… prawdziwego jedzenia, czyli takiego, które smakuje tym, czym powinno powinni udać się w czwartek o godzinie 17 do Natural Cafe. Jakkolwiek skomplikowanie to brzmi, po prostu będzie można spróbować wyrobów małych producentów żywności z okolic Warszawy. A wszystko pod szyldem grupy zakupowej Miłego Dnia.

Jesli ktoś jeszcze nie był to musicie sprawdzić tą miejscówkę – to fantastyczne miejsce, w którym można kupować „prawdziwe” jedzenie (nie tylko EKO – również nie-EKO, ale naturalne, najlepszej jakości) od okolicznych rolników i małych wytwórców. To taki wirtualny targ – zamówienie składasz w środę do 12:00, potem producenci przygotowują dla Ciebie swoje pyszności, a ty odbierasz je w piątek po południu. Nie musisz jeździć od miejsca do miejsca – wszystko odbierzesz w kawiarni Natural Cafe. Sowińskiego 53a lok. U8

Wstęp wolny!

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze