Drugi slam literacki w Warszawie!

Drugi slam literacki w Warszawie!

Pomyłka? Żart? Kabotyńskie próby beki z kolegów?
Nic z tych rzeczy!

Po raz drugi w Warszawie, z kolektywu Warszawa-Berlin-Express żywi poeci, rymarze, wierszoroby i inni! Na żywo i bez ścieżki dźwiękowej.
Czy 3 minuty starczą by zaczarować publiczność, czy będzie się liczył warsztat, czy zapał? Ocenicie Wy, kochana przez wszystkich twórców publiczność.

Jeśli jesteś fanem, bądź fanką wierszy. Jeśli wzruszają cię liście i krople deszczu na szybach? Lubisz szaleńcze zjazdy na sankach po mieszance błotka i śniegu to wieczór dla ciebie. Będzie zabawnie, wzruszająco, śmiesznie, smutno, wesoło, rewolucyjnie i sentymentalnie.

A ty poetko, bądź poeto, nie wstydź się. 8 marca, to dobry dzień, żeby przyjść i zaprezentować co ci w głowie, sercu, duszy i trzewiach siedzi, jakie anioły cię uskrzydlają, a demony nawiedzają.

Wjazd: 10 zł
Prezentujący swoje utwory wjeżdżają za darmo.

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze