Dzień Jazdy Metrem Bez Spodni 2019

W niedzielę kolejny Dzień Jazdy Metrem Bez Spodni
Tak było kiedyś

Zdejmij spodnie i wsiądź do metra – to pierwsza i jedyna zasada Międzynarodowego Dnia Jazdy Metrem Bez Spodni, który co roku w pierwszej połowie stycznia organizowany jest na całym świecie. Przyjął się też w Polsce – warszawskim metrem w niekompletnym ubraniu przejechać się może nawet 300 osób.

Właśnie tylu internautów kliknęło „wezmę udział” w wydarzeniu „No Pants Subway Ride – Warszawa 2019” na Facebooku, a kolejne dw tysiące sa zainteresowane. Uczestnicy mają się spotkać 13 grudnia o 16:00 na stacji metra Wilanowska, gdzie spakują spodnie do toreb i plecaków, a potem rozpoczną podróż. „Pamiętajcie aby zachować powagę podczas przejazdu, jedziemy, jak gdyby nigdy nic” – piszą organizatorzy.

Po raz pierwszy Międzynarodowy Dzień Jazdy Metrem Bez Spodni zorganizowano w 2002 roku w Nowym Jorku. W ubiegłym roku udział w imprezie wzięło tam kilka tysięcy mieszkańców, a na całym świecie uczestnictwo zadeklarowało 60 miast.

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze