EKOspacer z Paprodziadem + Junior Stress

Urzeka Cię Wisła? Nas też! Dlatego Ją szanujemy, nie śmiecimy i sprzątamy. Pokaż swoje wsparcie dla rzeki i wyrusz razem z nami oraz Włodkiem vel Paprodziad, wokalistą Łąki Łan, na radosny ekospacer po nadwiślańskich bulwarach 🌿🌏

Podczas spaceru-parady, przy akompaniamencie muzyki, przejdziemy nabrzeżem Wisły i posprzątamy wszystko, co wyda nam się mało urzekające.

🎉🎉🎉 Co więcej? Kręcimy materiały filmowe, które wykorzystamy w oficjalnym teledysku do piosenki nagranej przez Paprodziad – jej prapremiera odbędzie się właśnie podczas naszej przechadzki.

Spacer zakończymy w Boogaloo Beach Bar, gdzie Włodek oraz goście specjalni dadzą urzekający występ 🎶👨‍🎤

Weź ze sobą znajomych i dobry humor! Zapewniamy świetną atmosferę, biodegradowalne worki do sprzątania oraz gadżety Dzielnicy Wisła dla najbardziej uśmiechniętych. Liczymy na Was!

👀 Gdzie i kiedy:
🌿 Start spaceru: 09.08.2019 godz. 17:00, Pomnik Syrenki (Bulwar Bohdana Grzymały-Siedleckiego)
🌿 Start koncertu Paprodziada i Junior Stressa: 18:30, Boogaloo Beach Bar

Serdecznie zapraszamy!
Przyjaciele Dzielnicy Wisła 💙💙💙

#NaturalnieNadWislą
#UrzekamnieWisła

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze