FestivALL Pasji!

Największa w Europie sieć hoteli Accor chce pokazać jak wykraczamy poza ramy tego z czym zawsze kojarzyło się Wam hotelarstwo. Odwiedźcie nas w sobotę 1 lutego w godzinach 11-19 w Novotel Warszawa Centrum i świętujcie razem z nami nową odsłonę naszego programu lojalnościowego! Atrakcje jakie przygotowaliśmy to m.in.:

✔️Spotkanie z samoyedami – Cała gromadka wesołych samoyedów z hodowli Arctic Challenge czeka żeby dać Wam masę szczęścia i miłości! A ich opiekunka, Pani Iwona, chętnie opowie o radości jaką daje codzienne życie z samoyedami oraz unikalnym charakterze każdego psa.
✔️Strefa gastronomiczna z pysznym jedzeniem z różnych części świata. Czeka na was m.in. pizza wypiekana na żywo oraz street food z ulic Bangkoku
✔️Targi wina i niesamowita, wypalana przez nas na miejscu kawa Wise Cafe
✔️Ewa Chojnowska-Lesiak prowadząca bloga Szpilki w plecaku opowie o swoim autorskim rankingu podróżniczym oraz szamanach i duchach z Burkina Faso.
✔️Marcin Gienieczko, podróżnik i sportowiec podzieli się opowieściami ze swoich ekstremalnych wypraw na nartach po Syberii oraz w canoe po Amazonce.
✔️Jak wyglądało życie w latach 70. w Polsce Ludowej?🤓 Przekonaj się na własnej skórze w… Escape Roomie zorganizowanym w jednym z pokoi hotelowych. Nie chcemy straszyć, ale kto nie znajdzie wyjścia, zostanie w tej epoce na zawsze…
✔️Tego dnia dzielimy się naszą pasją do hotelarstwa! Odkryj sekretne zakątki Novotel Warszawa Centrum i zobacz jak pracujemy od kuchni.
✔️Weź udział w turnieju w FIFĘ lub oglądaj zmagania innych na dużym ekranie. Startujemy co godzinę tak żeby każdy mógł wziąć udział w zabawie!
✔️Pokażemy co robimy żeby ograniczyć marnowanie jedzenia oraz jak pyszne rzeczy można zrobić chociażby z fusów po kawie

Podczas całego dnia zbieramy punkty w programie lojalnościowym ALL, które na koniec zabawy możecie wymienić m.in. na jedzenie dla zwierzaków ze schroniska.

LG
Latest posts by LG (see all)

Komentarze