Flower & Local Market > Hala Gwardii

Flower & Local Market Hala Gwardii

Zapraszamy na trzecią edycję FLOWER & LOCAL MARKET! To nowy cykl targów, na których zakupicie rośliny, sukulenty, kaktusy, kwiaty cięte oraz roślinne dekoracje. A do tego wszystko, co do roślin potrzebne, czyli doniczki oraz akcesoria do pielęgnacji.

Oprócz tego polski design, elementy do wyposażenia domu, sztuka, naturalne kosmetyki (również roślinne), gadżety, książki, ale też akcesoria modowe.

Co 2 tygodnie spotkacie się z 20-stoma starannie wyselekcjonowanymi, lokalnymi dostawcami i markami. Uzupełnieniem targów będzie program spotkań, dyskusji i warsztatów.

Gdzie? W Hala Gwardii!
To tętniące życiem miejsce spotkań warszawiaków, obiekt gastronomiczno-handlowy – można tu dobrze zjeść, zrobić zakupy i spędzić wolny czas.

FLOWER & LOCAL MARKET
24 marca (sobota) – 9:00-20:00
25 marca (niedziela) – 10:00-17:00
HALA GWARDII, pl. Żelaznej Bramy 1
wstęp: wolny

Kolejne terminy:

14-15.04
12-13.05
9-10.06
23.06

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze