Gimnastyka, joga i tajski masaż czyli Acroyoga dla każdego

Gimnastyka, joga i tajski masaż czyli Acroyoga dla każdego

Już w najbliższy weekend podczas zajęć FireWorkout- Acroyoga, czyli gimnastyka, joga i tajski masaż! Potrzeba tylko dwóch osób, gdzie jeden jest bazą, czyli osobą podnoszącą, a drugi flajerem, czyli podnoszonym. Te niezwykłe zajęcia, które angażują do pracy całe ciało, odbędą się za darmo w sobotę w Iskra Pole Mokotowskie.

Sobotnie letnie południe w klubie Iskra zawsze jest aktywne, gdyż odbywają się tam zajęcia z FireWorkoutu prowadzone przez Kasię Bigos i jej team. Tym razem sierpień rozpocznie się spokojniej. Na specjalne zaproszenie, najbliższe zajęcia z Acroyogi poprowadzi niepowtarzalna Marta Witecka z Acroyoga Witecka.

Zajęcia te to połączenie gimnastyki w parach, jogi i masażu tajskiego. Acroyoga uznana została za nową formę akrobatyki. Jest jednak formą znacznie prostszą, dzięki czemu może jej spróbować każdy. Wpływa pozytywnie nie tylko na nasze ciało, ale i na ducha. Poprawia koncentracje, a elementy masażu dodatkowo odprężają.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na sobotnie zajęcia w Iskrowym ogrodzie o godzinie 12:00. Będziecie mieli szansę spróbować czegoś nowego zupełnie za darmo.

1 sierpnia, godz. 12:00
ISKRA
Pole Mokotowskie
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze