Gwiazdka dla każdej rodziny – koncert CLEO

Gwiazdka dla każdej rodziny - koncert CLEO

W niedzielę 3 grudnia br. macie serdeczne zaproszenie dla wszystkich mieszkańców Bemowa i Warszawy na coroczną imprezę „Gwiazdka dla każdej rodziny”.❄☃

Spotykamy się na parkingu przed Urzędem Dzielnicy Bemowo, gdzie od godziny 12.00 do 18:00 na wszystkich przybyłych czekają liczne atrakcje związane ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. W dużym ogrzewanym namiocie będą konkursy, warsztaty tworzenia ozdób choinkowych, dekorowanie pierników świątecznych. Zapraszamy też na przejażdżkę saniami św. Mikołaja, ciepły poczęstunek, spotkanie z św. Mikołajem oraz spektakl świąteczny dla najmłodszych.

🌟O godz. 16.15 pod głównym wejściem do urzędu (od strony ul. Powstańców Śląskich) odbędzie się uroczysta inauguracja bemowskiej iluminacji świątecznej.

🌟Zaraz po niej, bo już 16:30 na scenie wystąpi CLEO – wokalistka, której przedstawiać nie trzeba. Autorka takich hitów jak „Zabiorę nas”, „Wolę być” i „Noc” zagra godzinny koncert.

Wstęp wolny!

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze