Hello 2017 – warszawski sylwester. Znamy wykonawców!

Hello 2017 - warszawski sylwester. Znamy wykonawców!

Sylwestrowa scena rozbłyśnie już o godz. 19:00 i aż do 1:30 w nocy zapewni rozrywkę, prezentując spektakularne muzyczne show z udziałem polskich gwiazd. Dla warszawskiej publiczności zaśpiewają Agnieszka Chylińska, LemON, Anna Wyszkoni, Lady Pank, Sound’n’Grace, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Kombii, Natalia Nykiel, Cleo, Jula, Andrzej Piaseczny, Rafał Brzozowski i Daria Zawiałow.

W tę wyjątkową noc warszawiacy będą bawić się w rytmie największych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej i przywitają Nowy Rok wraz ze swoimi ulubionymi artystami.

Gospodarzami imprezy będą gwiazdy TVN: Magda Mołek, Patricia Kazadi, Gabi Drzewicka oraz Marcin Prokop, Olivier Janiak, Filip Chajzer i znany z Radia Eska Jankes. Agustin Egurrola zatroszczy się o choreografię widowiska.

O północy niebo nad Pałacem Kultury i Nauki rozświetli feeria barw największego w Polsce pokazu świetlno-pirotechnicznego, a zebrana publiczność hucznie powita 2017 rok.

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze