Hocki Klocki koncertowo: COALS

Hocki Klocki koncertowo: COALS

Szykujcie się na kolejne mocne, młode brzmienia w Hockach! 🙌 Po raz kolejny duet, ale tym razem zmieniamy kierunek muzyczny 👉 na marzycielski, eteryczny pop czerpiący na równi z elektroniki i elementów folku, w wykonaniu Coals ☁️

W skład Coals wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski, a nazwa zespołu ściśle nawiązuje do znanego z kopalni węgla Śląska.

13 października 2017 roku ukazał się debiutancki album formacji pt. „Tamagotchi”. Płyta, której towarzyszyła polska i zagraniczna trasa koncertowa, została ciepło przyjęta przez słuchaczy i dziennikarzy oraz znalazła się w większości podsumowań najlepszych płyt roku. 2018 rok duet rozpoczął na największym Europejskim showcase Eurosonic, a w planach ma występ na kolejnych europejskich festiwalach.

W plany europejskich koncertów wpisała się również hockowa scena koncertowa! 😎#yeey

Wstęp 0 zł, widzimy się! 17 sierpnia, godzi na 20.00

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze