I Taki, I Owaki – 4. Warszawski Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży


W dniach 9-10 kwietnia zapraszamy do obejrzenia młodych talentów teatralnych, które przybędą do Domu Kultury Kadr, aby zaprezentować się podczas 4. edycji Warszawskiego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży I TAKI I OWAKI.

Wyjątkowa impreza mająca na celu rozwijanie talentów i teatralnych pasji u dzieci z warszawskich szkół, odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy Pana Bogdana Olesińskiego.

Podczas Festiwalu będziemy mogli zobaczyć dorobek amatorskich teatrów dziecięcych i młodzieżowych działających na terenie Warszawy. Utalentowani młodzi artyści, często dopiero stawiający pierwsze kroki na profesjonalnej scenie, czekają na gorący doping. Dlatego serdecznie zapraszamy do oglądania mokotowskich talentów teatralnych i spędzenia wyjątkowego dnia w towarzystwie sztuki widzianej oczami dzieci i młodzieży.

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze