Jerzy Kryszak w Galerii Północnej

Śmiech to zdrowie! 😂 Przekonaj się o tym już 19 lipca podczas wyjątkowego spotkania z Jerzym Kryszakiem, popularnym komikiem i parodystą, a także charakterystycznym aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym. Krótko mówiąc – królem sceny kabaretowej 👑👏🏻

Jerzy Kryszak jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Szerszej publiczności dał się poznać w 2007 roku, prowadząc wraz z Agatą Młynarską program Dzień Kangura w Telewizji Polsat. Jednocześnie regularnie pojawiał się w takich programach jak: Piotr Bałtroczyk na żywo, Uważaj na kioskarza oraz Na Stojaka emitowanym w HBO. Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze. Jerzy Kryszak prezentuje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego, lekko cynicznego spojrzenia na bieżące wydarzenia. Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz trendów. Swoimi skeczami śmieszy i wzrusza, a z całą pewnością zapewnia znakomitą rozrywkę w sam raz na udany początek weekendu.

Spotkanie z Jerzym Kryszakiem rozpocznie się 19 lipca o godzinie 19.00 na parterze Galerii Północnej, przy sklepie Zarina. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze