Juwenalia SGH

Juwenalia SGH 2017

Odliczanie do jednego z najgorętszych festiwali muzycznych na kulturalnej mapie Warszawy czas zacząć! Już za kilka tygodni, 13 maja, w Ogrodach Rektorskich Szkoły Głównej Handlowej odbędzie się 6. edycja Juwenaliów SGH – wydarzenia rokrocznie przyciągającego tysiące fanów spragnionych muzycznych wrażeń.

Już od 15:00 zapraszamy na piknik i do strefy rozrywki, gdzie będzie można odprężyć się i zrelaksować przed głównym punktem imprezy. Koncerty trzech ogólnokrajowych gwiazd polskiej sceny muzycznej będą zapewniać rozrywkę uczestnikom od godziny 16:30 i potrwają, aż do 22:00. Dla wszystkich śmiałków festiwalowych szaleństw, którym atrakcje na kampusie wydadzą się niewystarczające, zapraszamy do Klubu Park, gdzie przy muzyce popularnego DJ-a będzie można dać się porwać dalszej zabawie.

Zagrają:
RAU
Quebonafide
Afromental

Juwenalia SGH to festiwal, który już od sześciu lat zapewnia kolejnym uczestnikom niesamowite muzyczne doznania, a robi to całkowicie za darmo! Jeśli i Ty chcesz doświadczyć przeżyć, które na długo zostaną w Twojej pamięci, dołącz do nas już 13 maja i stań się częścią jedynego w swoim rodzaju święta studentów.

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze