Koncert GABA KULKA SOLO

Koncert GABA KULKA SOLO

Koncertem Gaby Kulki Białołęcki Ośrodek Kultury rozpoczyna cykl „Lato tuż oBOK”. Będą to wydarzenia plenerowe otwierające przestrzeń do letnich wypoczynków: barakowóz w Parku Picassa, koncerty, gry i zabawy dla dzieci oraz animacje z „Lato BOKiem” w okolicach Parku Picassa, na terenach osiedli mieszkaniowych oraz Parku Magiczna i Głębockiej 66.

Gaba Kulka śpiewa, pisze piosenki i gra na fortepianie. Można powiedzieć, że jej muzyka to progresywny pop: pstrokata mieszanka gatunków, od fortepianowego rocka, przez jazz, po weillowski kabaret. Wydała cztery autorskie płyty: „Out”, pokryty złotem „Hat, Rabbit”, koncertowe „Wersje” oraz „The Escapist”. Nagrodzona między innymi Fryderykiem (wokalistka roku 2009), Mateuszem Programu Trzeciego Polskiego Radia, główną nagrodą Transvocale we Frankfurcie, nominowana do Paszportu Polityki.
Gaba współpracuje z innymi artystami często i chętnie. Owoce tych działań to między innymi retro-popowy „Sleepwalk” duetu Kucz/Kulka, album piosenek Wojciecha Młynarskiego nagrany z projektem Młynarski Plays Młynarski, mroczny „The Saintbox” z pogranicza jazzu i folku współtworzony z Olem Walickim czy też płyta nietuzinkowych coverów Iron Maiden „Baaba Kulka”.

Wstęp Wolny!

25 Czerwca 2016, sobota, Godzina: 19.00
Warszawa – Białołęka, Głębocka 66 (pokaż na mapie)

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze