Koncert na dachu PKP Warszawa Śródmieście

Koncert na dachu PKP Warszawa Śródmieście

15 maja na Dworcu PKP Warszawa Śródmieście odbędzie się wyjątkowa impreza – koncert na dachu. Wystąpi Terrific Sunday.

Będzie to przedsmak Orange Warsaw Festival 2015. W programie poza koncertem zespołu Terrific Sunday, znalazły się sety DJ-skie Marcina Krupy i DJ Motyla oraz mini-miasteczko festiwalowe.

Poznański kwartet Terrific Sunday gra od marca 2013 roku. Mimo zaledwie dwuletniego stażu, na koncie mają występy na wielu ważnych festiwalach. Mieli przyjemność zagrać u boku takich artystów jak: Artur Rojek, Hey czy Muchy. Ponadto zespół został zwycięzcą konkursu Skoda Auto Muzyka, dzięki któremu zagrali w koncertowym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej.
Terrific Sunday tworząc swój materiał, inspirują się szeroko pojętą muzyką niezależną. Wypadkową doświadczeń i inspiracji chłopaków są dwie EP-ki: „Terrific Sunday” oraz „Tonight”, które zespół wydał własnym sumptem i sam dystrybuował w sieci. Nad ich produkcją czuwał wokalista zespołu – Piotr Kołodyński.

Pierwszy krokiem do w pełni profesjonalnej kariery jest kontrakt podpisany z Sony Music Poland. 23 kwietnia ukazał się ich debiutancki singel zatytułowany „Bombs Away”, do którego teledysk kręcony był w Barcelonie. Klip można obejrzeć tutaj. Premiera albumu przewidziana jest na jesień 2015.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 15:00, koncert zespołu Terrific Sunday zaplanowany jest na godzinę 20:00. Wstęp wolny.

Na wszystkich fanów oprócz dobrej muzyki, czekać będą liczne atrakcje oraz foodtrucki.

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze