Lolek LIVE


Pub Lolek to nie tylko wyśmienite jedzenie i luźna atmosfera, ale przede wszystkim muzyka na żywo! Zapraszamy na akustyczne koncerty zespołów coverowych.

Pub Lolek to nie tylko wyśmienite jedzenie i luźna atmosfera, ale przede wszystkim muzyka na żywo!
Zapraszamy na akustyczne koncerty.

24.09 – Kinga Miśkiewicz – Godzina rozpoczęcia: 19:00

Pub Lolek to nie tylko wyśmienite jedzenie i luźna atmosfera, ale przede wszystkim muzyka na żywo!
Zapraszamy na akustyczne koncerty zespołów coverowych.

24.09 – Kinga Miśkiewicz – Godzina rozpoczęcia: 19:00

https://www.youtube.com/watch?v=W-0aVDSGfg0

26.09 – Kasia Dereń – Godzina rozpoczęcia: 20:00
https://www.youtube.com/watch?v=ERQrR6G2GoU

________________________

Pub Lolek utrwala i rozpowszechnia przebieg imprez i wydarzeń kulturalnych w formie audiowizualnej (na potrzeby transmisji na żywo, relacji bądź spotu), jaki i wizualnej (na potrzeby fotografii dokumentalnej i artystycznej) dla celów dokumentacji, jak i promocji lub reklamy eventu i innych imprez lokalu, a także dla celów promocji lub reklamy samego lokalu. W związku z tym wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać nieodpłatnie utrwalony, a następnie rozpowszechniany w sposób i dla wyżej określonych celów, na co Gość wydarzenia wyraża zgodę z momentem wzięcia w nim udziału.

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze