Marsz Niepodległości 2015 – „Polska dla Polaków”

Marsz Niepodległości 2015 - "Polska dla Polaków"

Przyjaciele! Sytuacja w Europie jest dziś szczególnie trudna. Obserwujemy inwazję imigrantów na nasz kontynent. Głównie młodych, agresywnych mężczyzn wywodzących się z wrogiej nam cywilizacji. Dla naszej Ojczyzny także jest to wyzwanie, które będzie decydować o kształcie naszego społeczeństwa na długie dziesięciolecia. Wyzwanie to przerasta skompromitowany polskojęzyczny rząd. Ewa Kopacz i Platforma Obywatelska zdradziła naszych sojuszników z grupy Wyszechradzkiej i zgodziła się przyjąć imigrantów z krajów arabskich.

Jako obywatele musimy działać!

Już 11 listopada czeka nas kolejny Marsz Niepodległości! W tym roku idziemy pod hasłem: „Polska dla Polaków – Polacy dla Polski!”. Razem z Młodzieżą Wszechpolską, Obozem Narodowo-Radykalnym, pod patronatem Związku Żołnierzy NSZ znów przygotowujemy wielką patriotyczną manifestację. A tegoroczny Marsz Niepodległości jest dla mnie szczególny ponieważ moja kadencja jako Prezesa Stowarzyszenia MN dobiegła końca. Jeszcze w tym roku zostanie wybrany nowy prezes. Wierzę, że będzie to lider, który sprawnie poprowadzi kolejne Marsze. Ja ze swojej strony deklaruję pomoc radą i doświadczeniem przy organizacji kolejnych listopadowych manifestacji.

Pamiętajcie przyjaciele, że Idea Marszu Niepodległości jest własnością wszystkich polskich patriotów! Niezależnie od tego z jakiego środowiska jesteś! Niezależnie jakie tradycje polityczne wyznajesz! Serdecznie zapraszam Cię 11 listopada na Marsz Niepodległości do Warszawy!

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze