Mikromusic & Maja Kapłon – Dni Kultury PW

Mikromusic & Maja Kapłon - Dni Kultury PW

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej przedstawia największe z wydarzeń tegorocznej edycji Dni Kultury PW! Koncert zespołu Mikromusic oraz koncert Maja & Dandysi!

Przybliżymy Wam trochę sylwetki naszych gwiazd wieczoru – my już nie możemy się doczekać ich występu na żywo!

📀 MIKROMUSIC 📀
Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością.

📀 MAJA I DANDYSI 📀
Maja Kapłon to 22-latka z niewielkiej miejscowości Elżbietów pod Sochaczewem. Studiuje na Uniwersytecie Warszawskim, pracuje jako nauczycielka, jest wielką pasjonatką jedzenia i oczywiście muzyki! Maja popularność zyskała dzięki występowi w ósmej edycji programu The Voice of Poland, gdzie doszła do ścisłego finału! Teraz będziecie mieli okazję posłuchać jej na żywo podczas występu zespołu Maja & Dandysi

Już 11 grudnia wspólnie rozgrzejemy parkiet K 55!
💃 Line up wieczoru 🕺
19:00 Mikromusic
20:45 Maja & Dandysi
after – DJ Kutyła

 

Zastanawiacie się ile będzie kosztował wstęp na tę najbardziej kulturalną imprezę roku? Jest on zupełnie DARMOWY! 💥
Zapraszajcie znajomych i widzimy się na miejscu!

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze