Noc Bibliotek 2019

5 października 2019 w ponad 1000 bibliotek w całej Polsce odbędzie się V Noc Bibliotek 🌙🦉📖🦇 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. 🙋‍♀️🙋‍♂️📚👨‍👨‍👧‍👦

Nocowanie w bibliotece, gra „Flirt z Hłaską”, gwiazdy literatury, zbiory specjalne, zwiedzanie magazynów, filmy, koncerty, warsztaty międzypokoleniowe, maratony czytania i konkursy dla czytelników.

Mapa bibliotek z planami lokalnych wydarzeń >> link

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji. W bibliotekach w całej Polsce czekają na czytelników specjalne wydarzenia – niecodzienne spotkania z literaturą i jej gwiazdami. Liczymy na to, że po poznaniu bibliotek tej wyjątkowej Nocy, czytelnicy wrócą w dzień. I w kolejne dni.

Organizator: Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO). Współorganizatorzy: Cała Polska czyta dzieciom i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Patronat honorowy: Biblioteka Narodowa
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze