Obchody rocznicy Powstania Warszawskiego z NBP

Obchody rocznicy Powstania Warszawskiego z NBP

Upamiętniając 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego NBP zaprasza na plenerowe wydarzenie artystyczne połączone z interpretacją motywów wolnościowych na monetach okolicznościowych emitowanych przez NBP – 11 znanych artystów plastyków, w tym FORIN, LIS KULA, NESH63, ELROI, WIUR, KOXU, TYBEX, POLAK, NAPIS, POWER SCRIPTS, ATOK będą na żywo tworzyć obrazy inspirowane motywami wolnościowymi przedstawionymi na monetach NBP.

Dodatkowymi atrakcjami będą m.in: występ z udziałem Eldo i Pelsona z live bandem, strefa dla dzieci, konkurs z nagrodami i niespodzianki, zwiedzanie Centrum Pieniądza NBP i wystawa poświęcona Powstaniu Warszawskiemu w holu Oddziału Okręgowego NBP. Imprezę poprowadzi Numer Raz, zaś oprawę muzyczną zapewni DJ Tony Stylu.

Miejsce: Narodowy Bank Polski, Plac Powstańców Warszawy
Termin: 1 sierpnia, g. 14:30 – 20:30

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze