Orange Warsaw Festiwal 2017

Orange Warsaw Festiwal 2017

Dla organizatorów kluczem do sukcesu Orange Warsaw Festiwal jest również line-up polskich wykonawców. Zauważalne jest to co roku, a tym razem nie będzie inaczej.

Na stołecznej imprezie pojawią się Miuosh, Łona i Webber, Maria Peszek, KAMP!, Daria Zawiałow, Rosalie., Lor oraz Suumoo. Szczegółowe informacje na temat artystów można znaleźć pod tym adresem. Na festiwalu wystąpią ponadto Justice, Imagine Dragons, Kings of Leon, Martin Garrix, Years & Years oraz Kodaline. Impreza odbędzie się w dniach 2-3 czerwca na warszawskim Służewcu.

W sprzedaży są bilety i karnety Regular Tickets w kilku opcjach, w tym także bilety w promocyjnych cenach dla klientów Orange i specjalne pakiety na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange. Bilety: karnet 2-dniowy – 379 zł / karnet 2-dniowy z 15% rabatem dla klientów Orange – 322 zł bilet jednodniowy – 219 zł / bilet jednodniowy z 15% rabatem dla klientów Orange – 186 zł Bilety dostępne w Altersklepie lub na stronie ebilet.pl.

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze