Outdoor Comedy Sucks?! // Stand-up Polska

OUTDOOR COMEDY SUCKS?!
Cotygodniowy STAND UP! w ISKRZE przy Polu Mokotowskim.

W każdy wakacyjny wtorek do odwołania, będziecie mogli oddać́ się̨ bez reszty dobrej rozrywce, gwarantującej tzw. ubaw po pachy. A nawet wyżej 

Dzięki marce Jameson Irish Whiskey zapraszamy na występy komików ze Stand-up Polska ! Starujemy o godzinie 20:00. Wstęp jest darmowy!!

19 czerwca na scenie zagoszczą̨ znani, lubiani i przekomiczni:

Robert Sztygowski i Rafał Sumowski

Według definicji z popularnej Wikipedii „Stand up”, a właściwie sztuka stand up-u to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością̨, gdzie – w przeciwieństwie do kabaretu – stand up opiera się̨ bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością̨, niż na dopracowywaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej.

Artyści stand up-owi za główny cel stawiają̨ sobie rozbawienie publiczności, przywiązują̨ mniejszą wagę̨ do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji, znanych z kabaretów), ale siła takich spotkań́ są błyskotliwe żarty, spostrzeżenia, aluzje, bo przecież̇ nie ma nic ponad słowa.

Partnerem wydarzenia jest marka Jameson Irish Whiskey !!!

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt
LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze