Palma, Pisanka, Warszawiak i Warszawianka 2019

Udekoruj pisanki, stwórz swoją palmę oraz przygotuj wyjątkowe życzenia dla rodziny, przyjaciół i znajomych razem z nami w #Warszawa.

Dostarczymy Wam materiały, kolory i wiosenno-świąteczne inspiracje.

A wszystkich najmłodszych zaprosimy na spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem. W specjalnie udekorowanej części namiotu odbywać się będą warsztaty robienia świątecznych dekoracji, w których pomogą animatorzy. Na koniec będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które wydrukujemy na miejscu.

Przywołajmy wspólnie magię świąt, pisania i wysyłania pocztówek wielkanocnych. W końcu pisanie kartek to sztuka, którą warto przypomnieć. Własne, nawet najprostsze słowa pokażą adresatom, że ciepło o nich myślimy – chcemy się dla nich na chwilę zatrzymać, ubrać myśli w słowa i przelać je na papier.

Do wszystkich życzeń dołączy się #Warszawa, bowiem specjalnie przygotowane kartki pokażą stolicę w świątecznej, wiosennej i ciepłej odsłonie. Na miejscu przybijemy Wam okolicznościowy stempelek i kartka będzie gotowa do wysłania.
Jedna osoba będzie mogła wysłać bezpłatnie trzy kartki.

Zapraszamy do naszego stoiska wielkanocnego.
13-14 kwietnia, Krakowskie Przedmieście nad Trasą WZ, godz. 12.00-19.00

P.S. Zakochaj się w Warszawie

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze