Piękna i Gruzja. Spotkanie z Katarzyną Pakosińską

Gruzja wzbudza coraz większe zainteresowanie na świecie, dzięki czemu coraz więcej turystów wybiera to miejsce jako cel swojej podróży. Co czyni je tak wyjątkowym? Górskie krajobrazy? Położenie między Morzem Czarnym, a Kaspijskim? Kuchnia? Historia? A może zwyczaje? Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

O swoich odczuciach na temat Gruzji oraz przygodach na terenie tego kraju opowie nam znana artystka kabaretowa – Katarzyna Pakosińska, autorka książki „Georgialiki. Książka pakosińsko-gruzińska”. Co tak naprawdę urzekło ją w Gruzji? Gdzie dostrzegła jej piękno? I gdzie za tym wszystkim stoi pewien tajemniczy Gruzin…? Tego wszystkiego dowiecie się już niebawem!

Projekt „Podróżnicy” Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na spotkanie z Katarzyną Pakosińską – „Piękna i Gruzja”, które odbędzie się 5 kwietnia (środa) o godzinie 20:00 w sali 200 w budynku Zarządu Samorządu Studentów UW przy Krakowskim Przedmieściu 24.

Serdecznie zapraszamy, nie tylko studentów!

05 Kwietnia 2017, środa, Godzina: 20.00
Wstęp wolny.

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze