Pre-otwarcie Muzeum Świat Iluzji

Muzeum Świat Iluzji zapewnia świetną zabawę i fascynującą naukę dla młodzieży i dorosłych dzięki zebranym iluzjom optycznym, paradoksom oraz zjawiskom przeczącym prawom fizyki.

Na swojej drodze spotkasz 100 atrakcji np. zakręcony Vortex, który zachwieje twoim zmysłem równowagi, pokój luster zmieniający definicję nieskończoności hologramy tworzące obrazy 3D, pokój Amesa który pozwoli Ci zostać „wielkoludem” i wiele innych atrakcji.

Odwiedzając Muzeum na Rynku 21 na Starym Mieście w Warszawie udasz się w zaskakującą, pełną zabawy wyprawę która pozwoli Ci nie tylko z lekkością poszerzyć horyzonty postrzegania rzeczywistości, ale także wyposaży w wiedzę pozostającą dla wielu zagadką.
Koniecznie zabierz telefon! Specjalnie przygotowane pokoje pozwolą Ci uzyskać zdjęcia jakich nie zrobisz nigdzie indziej!

Pre-otwarcie już 24  listopada!

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze