Program Dorożkarni – Czerwiec 2017

Program Dorożkarni - Marzec 2017

3 czerwca (sobota) , godz. 10.00 – 12.00 – RYSUJEMY! – warsztaty rysunku dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci od lat 11.

Celem warsztatów jest nie tylko nauka rysunku, ale także zabawa rysunkiem, poznawanie różnych technik rysunkowych oraz przede wszystkim wyrobienie w sobie gotowości do rysowania w każdej sytuacji życiowej.

Ćwiczenia rysunkowe na warsztatach odbywają się z użyciem odpowiednich materiałów i narzędzi rysunkowych: tusze, węgiel, ołówki, pędzle, stalówki, cienkopisy, flamastry, pisaki, ale także akwarele, pastele, kredki i patyki. Podczas warsztatów będzie można zapoznać się z tradycyjnymi technikami rysunkowymi, ale także z eksperymentem rysunkowym.

W tym sezonie warsztaty odbywają się  2 razy w miesiącu. Można uczestniczyć w pojedynczych zajęciach lub w całym cyklu.

 

Warsztaty prowadzi Katarzyna Krasowska – plastyk, pedagog.

Cena: 20 zł jednorazowo lub 35 zł miesięcznie lub 100 zł kwartalnie lub 150 zł semestralnie.

 

3 czerwca (sobota) , godz. 20.00 –  spektakl RIO – włoska grupa teatralna RIO, wstęp wolny.

Projekt Rio to spektakl teatralny oparty na dramacie RIO autorstwa Marka Kochana. Sztuka opowiada historię miłości między bohaterami, którzy boją się okazywać swoje prawdziwe uczucia. To miasto Rio połączy ich losy, sprawi, że odrzucą maski i nie będą bali się stanąć przed sobą nago ze swoimi emocjami. Miejsce akcji to bank-widmo. Scenariusz zmusza widza do głębszej refleksji na temat etycznej poprawności i moralności instytucji bankowych, co jest znamienite w dobie afery Ambergold i jej podobnych.

Występują: Lucia Pascale i Valerio Napoli

Reżyseria: Valerio Napoli

Produkcja: Stefano Nardone

Spektakl w języku włoskim z tłumaczeniem na polski.

 

                                                                      

3 czerwca (sobota) , godz. 17.00 – premiera spektaklu plenerowego PODRÓŻE ALICJI – Teatr Tańca TEST Łazienki Królewskie,   Festiwal Energii Kulturalnej w Łazienkach Królewskich, wstęp wolny.

Mała ALICJA dorosła i jest tym lekko sfrustrowana. Stała się ALICJĄ LIDELL. Dziewczyną/Kobietą, która szuka swojego miejsca na ziemi i zadaje mnóstwo pytań. Ciasno jej w swojej codzienności. Zmęczona obowiązkami, pracą, rutyną i nieszczęśliwa młodzieńczą frustracją, postanawia znaleźć swoje miejsce na ziemi. Szuka zatem swojego WONDERLAND.

ALICJA boi się wyruszyć sama. Zwołuje ekipę PRZYJACIÓŁ i z nimi rusza na poszukiwanie CZARYTORIUM. Po drodze wplątuję się w różne przygody, które pozwalają ALICJI na przemyślenie sensu swojej wędrówki. PODRÓŻ obnaża powierzchowność szukania i pytań o przyszłość.  PODRÓŻ wyznacza nasze miejsce na Ziemi i odkrywa nasze prawdziwe JA.

Do ALICJI, bogatszej o doświadczenia PODRÓŻY, dociera, że nasz upragniony WONDERLAND jest tam, gdzie my go sami stworzymy. Nasza KRAINA CZARÓW jest tam gdzie akurat jesteśmy. I gdzie są ci, z którymi chcemy być! Każdy może stworzyć swój WONDERLAND! ALICJA staje się KRÓLOWĄ swojej własnej KRAINY CZARÓW i może zarządzać nią (sobą) jak zechce!

Stylizowane na CO ALICJA ZOBACZYŁA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA, autor LEWIS CARROL.

Występują: Teatr Tańca TEST / Teatr Tańca JAZZ / Studio JAZZ / oraz Goście;

Scenariusz / Choreografia: Izabella Borkowska;

Stylizacja: Aleksandra Olszewska;

Reżyseria / Scenografia: Darek Sikorski

OSOBY:

ALICJA LIDDELL – Aleksandra Olszewska

SZALONY KAPELUSZNIK – Agnieszka Senderowska

KOT Z CHESHIRE – Marta Opilska

BIAŁA KRÓLOWA – Paula Klajnowska

CZERWONA KRÓLOWA – Agnieszka Wereszczyńska

BIAŁY KRÓLIK – Katarzyna Gajewska

GĄSIENNICA – Agnieszka Milewska

BLIŻNIAKI – Tomasz Łukawski

CHÓR GRECKI – Teatr Tańca JAZZ / STUDIO JAZZ

Spektakl realizowany z Funduszu Animacji Kultury WPEK.

 

4 czerwca (niedziela), godz.12.30 – 13.30 – ARTYSTYCZNE TO I OWO – wernisaż grup plastycznych PUCHATKI i PASZCZAKI, wstęp wolny.         

Na wystawie zostaną zaprezentowane prace powstałe w sezonie artystycznym  2016/17. Ich tematyka jest przeróżna, choć zawsze konsultowana z pomysłami dzieci i odnosi się do ich najbliższego otoczenia. Prace powstały w technikach:  pastela sucha i olejna, kredki ołówkowe, świecowe, akwarela, wycinanki.

Dla prowadzących zajęcia ważne było, by dzieci poznając nowe techniki plastyczne dobrze się bawiły na zajęciach, by mogły wyrazić swoje spostrzeżenia otaczającego ich świata.

Dodatkową atrakcją spotkania będą działania plastyczne i animacyjne. Dzieci wykonają drobne upominki, który będą mogły zabrać jako pamiątkę ze spotkania.

                                                                      

4 czerwca (niedziela), godz. 14.00 – 16.00 – WARSZTATOWNIA: USZYJ MI-SIĘ – warsztaty rodzinne, koszt 15 zł/osoba.

Z okazji Dnia Dziecka proponujemy warsztaty, które ucieszą zarówno najmłodszych uczestników, jak i starszych. Własnoręcznie będziemy tworzyć zabawki – przytulanki i pacynki. Do ich wykonania posłużą nam wzorzyste skarpetki i podkolanówki, kolorowe materiały, guziki i włóczki.

Obowiązują zapisy.

 

9 maja (piątek), koncert godz. 17.00MO-KRO-WIANKI  –  polsko-chorwackie śpiewanie, wstęp wolny.

W koncercie wystąpią: Zespół Wokalny SŁUŻEWIANKI ze Służewskiego Domu Kultury oraz Żeński Zespół Wokalny ĆUVITE z Dalmatyńskiej wyspy Śolta i orkiestra mandolinistów PARTENCA z wyspy Brać. Koncert kończy cykl warsztatów wokalnych, w których uczestniczyły zespoły. Wspólnie zaprezentują piosenkę Marijana, przygotowaną specjalnie na ten wieczór

 

10 czerwca (sobota) , godz. 10.00 – 12.30 – WARSZTATOWNIA: RODZINNE WARSZTATY CERAMICZNE, koszt 25 zł/osoba.

W wirze codziennych obowiązków i godzinach spędzanych w korkach czasem rodzicom trudno wygospodarować czas dla dzieci. Dlatego warto wybrać się w sobotę do DOROŻKARNI na rodzinne warsztaty ceramiczne. Tutaj w myśl  przysłowia – nie święci garnki lepią – gliniane dzieła tworzyć może każdy, od lat 1 do 101. Nawet ci, którzy myślą , że nie potrafią. Ideą zajęć jest stworzenie jednego,  rodzinnego dzieła – dzieci tworzą je ze swoim rodzicami lub na odwrót rodzice z dziećmi. Niewtajemniczonym w arkana sztuki ceramicznej prowadzący – Janusz Żabowski pokazuje techniki ręcznego modelowania najprostszych form, służy radą i pomaga przy drobnych niepowodzeniach. Nie narzuca jednak tematu pracy. Koncepcję trzeba wypracować – najlepiej metodą rodzinnej burzy mózgów. To wcale nie jest łatwe, bo bywa, że pomysłów jest tyle ilu członków liczy rodzina, a gliniane dzieło ma powstać jedno. I tu okazuje się, że dzieci też mają głos, czasem decydujący i świetne pomysły. Po wyborze tematu czas przystąpić do działania. Mając do dyspozycji najwyższej jakości materiały – różnego rodzaju gliny i szkliwa, zaczynamy tworzyć coś jedynego w swoim rodzaju. W sympatycznej atmosferze  czas mija niepostrzeżenie, a nasze paluszki wyczarowują  prześliczne kubki, filiżanki, koraliki, doniczki, broszki… I sami się sobie dziwimy, że to nasze dzieło, że potrafimy, że coś nam się w tym tygodniu udało i to z własnymi dziećmi. Poprawia nam się  samopoczucie,  a i dzieci są z nas dumne. Ale to dopiero połowa sukcesu, bo sztuka ceramiczna wymaga od nas niebywałej cierpliwości. Wykonane przedmioty muszą dobrze się wysuszyć i wstępnie wypalić (800°C). Dopiero na następnych zajęciach możemy poprawić ich urodę – barwiąc je kolorowymi szkliwami. I to nie koniec zabawy… teraz dzieło wędruje do pieca, gdzie w temperaturze 1050°C  jest ostatecznie wypalone. Gotowe prace można oczywiście zabrać do domu. Będą one jawnym dowodem naszego talentu i stać się mogą świetnym prezentem dla babci, cioci, siostry….

10 czerwca (sobota), godz.19.00 – spektakl PUŚĆ – grupa teatralna ZADYMKA, wstęp wolny.

To historia młodego ucznia, który próbuje zrozumieć na jakich zasadach działa świat. W jego mentalnej podróży towarzyszy mu „Mistrz”, który nadaje drodze odpowiedni kierunek. Jednak życie nie tak łatwo jest zrozumieć.

Scenariusz i reżyseria: Zofia Jędrzejewska.

11 czerwca (niedziela), godz. 12.00 – ŁĄKA NA SIEKIERKACH – spacer z ogrodnikiem w ramach projektu Izy Rutkowskiej KOCHA NIE KOCHA, wstęp wolny.

Zapraszamy rodziny, nie tylko z Siekierek, na spacer z profesjonalną ogrodniczką.  Będzie to tajemnicza wyprawa,  w czasie której odkryjemy tajemnice roślin, dowiemy się, co ważnego dzieje się w przyrodzie i znajdziemy gigantyczny dmuchany kwiat.

Podczas spaceru dowiemy się jak żyją rośliny na łące, co jest im potrzebne a co im zagraża, i dlaczego do życia potrzebny jest im człowiek. Porozmawiamy o tym, jak wyglądają pory roku na łące i co robią rośliny zimą. Poznamy te, które dopiero kiełkują, te, które właśnie kwitną i te, które już owocują. Poszukamy nasion, liści i kwiatów, a także dowiemy się, dlaczego koszenie nie szkodzi im, a pomaga.

Będzie to też okazja do wspomnień z dzieciństwa i dziecięcych zabaw na łące. Czy współczesne dzieci wiedzą, co to są i jak się robiło „sekrety”? Może wspomnienia zainspirują młode pokolenie do wymyślenia nowych zabaw?

Spacer poprowadzi:

Paulina Dzierża – botaniczka od lat pracująca na łąkach i bagnach. Zajmuje się zarówno badaniami przyrody, jak i jej ochroną oraz odtwarzaniem zniszczonych siedlisk. Specjalizuję się w ekosystemach zależnych od człowieka. Jej pasją jest komunikacja i przekazywanie wiedzy na temat przyrody oraz tego, jak ją chronić.

Wyruszamy punktualnie o 12:00 z podwórka Dorożkarni.

Spacer realizowany w ramach projektu: KOCHA NIE KOCHA Izy Rutkowskiej.

Koordynacja projektu: Magdalena Penczonek.

 

11 – 13 czerwca – ŁĄKA NA SIEKIERKACH w ramach projektu Izy Rutkowskiej KOCHA NIE KOCHA, wstęp wolny.

12 czerwca (poniedziałek), godz. 17.00 dla przedszkolaków i rodziców 13 czerwca (wtorek), godz. 11.00 – dzieci w wieku do lat 3 i ich opiekunowie – TAŃCZYMY BAŚŃ O KWIECIE

Podstawą będzie baśń o przebiśniegu poruszająca temat potrzeby  bezpieczeństwa i troski. Fabuła baśni zainspiruje nas do działań ruchowych  wykorzystujących m.in. metodę ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne.  Zajęcia poprowadzi Agnieszka Hakizimana

 

13 czerwca 2017 (wtorek),  godz. 17:00 – etiuda taneczna KWIATOWE LABORATORIUM – grupy taneczne Musical

Bohaterami etiudy będą badacze, czyli tancerze skupieni na oglądaniu okazu gigantycznej rośliny. Początkowo nie zauważają siebie nawzajem. Badanie jest formą taneczną wykorzystującą techniki improwizacji i tańca współczesnego. W pewnym momencie zaczynają następować ich przypadkowe spotkania, nawiązują z sobą kontakt i wspólnie kończą badanie kwiatu. Z różnych indywidualnych elementów tanecznych zaczynają powstawać duety, tria, aż w pewnym momencie cała grupa porusza się w ten sam sposób wokół kwiatu. Jest to taniec coraz bardziej radosny, związany z tym, że wszyscy są razem. Gigantyczny kwiat spowodował zawiązanie się nowych relacji między ludźmi, a praca badawcza stała się ciekawsza i przyjemniejsza, bo w otoczeniu innych.

Zajęcia poprowadzi Paulina Jóźwicka. 

13 czerwca (wtorek), godz. 16:30  – OSWAJANIE.

W trakcie zajęć teatralnych w grupach: ZACZAROWANE KOŁO i START kwiat posłuży jako rekwizyt scenograficzny. Na chwilę stanie się „żywą” rośliną która pozwoli dzieciom w trakcie ćwiczeń teatralnych budować relacje z naturą i  otaczającym światem. Ćwiczenia wokół „obiektu” z zakresu kontaktu – improwizacji zainspirują dzieci do budowania relacji partnerskich w procesie budowania postaci scenicznych oraz uwrażliwią na międzyludzkie relacje przy tworzeniu scenek i etiud.

 

13 czerwca ( wtorek), godz. 11.00 – 19.00 – 14. OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA TANECZNE SPONTAN 2017, Teatr Muzyczny Roma, wstęp wolny.

Celem imprezy jest popularyzacja różnorodnych form ruchowo-tanecznych wśród dzieci i młodzieży, artystyczna konfrontacja dorobku amatorskich dziecięcych i młodzieżowych zespołów tańca i ruchu, doskonalenie umiejętności warsztatowych uczestników oraz nawiązywanie współpracy między ośrodkami kultury.

W przeglądzie bierze udział młodzież (gimnazjum, szkoła średnia, studenci), zespoły i grupy taneczne (oprócz formacji tańca towarzyskiego, zespołów folklorystycznych oraz grup cheerleaders) działające w ośrodkach kultury, klubach, szkołach itp.

Przez lata kształtował swoją formę, zmieniał nazwę i miejsce prezentacji. Zaczynaliśmy w małej sali gimnastycznej na warszawskich Siekierkach. Z czasem uczestnicy tańczyli na deskach Teatru Buffo,  Teatru Polskiego oraz Teatru Muzycznego Roma.  Z roku na rok zgłaszało się coraz więcej zespołów i oglądaliśmy coraz ciekawsze choreografie a jurorom coraz trudniej było wybrać te najlepsze. SPONTAN cieszy się dużą popularnością i pokazuje naprawdę bardzo wysoki poziom amatorskich grup tanecznych.  Zainteresowanie konkursem przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania.

W Warszawie gościliśmy zespoły taneczne z ponad 70miejscowości w Polsce m.in.: Aleksandrów Łódzki, Białystok, Bielsko-Biała, Brzeg Dolny, Chełm, Czarna, Działdowo, Gdańsk, Gowarczów, Gorzów Wielkopolski, Grodzisk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Hajnówka, Jastrzębie Zdrój, Jędrzejów, Kalisz, Katowice, Kielce, Kłodawa, Kobyłka, Kraków, Kutno, Łańcut, Łosice, Łódź, Marki, Międzyrzec, Milanówek, Morawica, Nadarzyn, Nisko, Nowy Dwór Mazowiecki, Opoczno, Ostrołęka, Otwock, Ozorków, Piastów, Poniatowa, Poznań, Puławy, Pyskowice, Radziejowice, Rakszawa, Rzeszów, Siedlce, Skierniewice, Skwierzyna, Sochaczew, Sokolniki, Stalowa Wola, Stara Miłosna, Stargard Szczeciński, Stryków, Szczecin, Śmigiel, Śrem, Tarnobrzeg, Tarnów, Teresin,  Tomaszów Mazowiecki, Tychy, Warszawa, Wasilków, Wesoła, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zawiercie, Zgierz.

W Jury Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN zasiadali m.in.:  Ilona Molka, Krzysztof Adamski, Karol Urbański, Wojciech Kępczyński, Ewa Błaszczyk, Izabela Milewska, Dorota Szpetkowska, Krzysztof Ryzlak, Zofia Rudnicka, Jirina Nowakowska, Robert Śliżewski, Jarosław Domin, Bartosz Figurski, Anna Głogowska, Michał Piróg, Katarzyna Kizior, Piotr Galiński.

Dotychczas na festiwalu zaprezentowało się ponad 8500 tancerzy.

Koordynatorzy projektu: Izabella Borkowska i Darek Sikorski.

 

17 czerwca (sobota), godz. 19.00 – spektakl POCZEKALNIA – Teatr Tańca JAZZ, wstęp wolny.

Jaka jest KOBIETA? Jak ją najtrafniej określić?

Czy piosenka i taniec może spełnić to zadanie?

Kobieta/ Dziewczyna/Osoba/Człowiek- to nasze pytania. A czy widzowie znajdą na to odpowiedź? W POCZEKALNI na życie… miłość… przyszłość… wszystko może się zdarzyć.  Czekanie jest pretekstem do pokazania siebie i swoich emocji. Łatwiej jest czasem uzewnętrznić się przed nieznajomymi, bo tak bardzo boimy się oceny.

Zapraszamy do konfrontacji z kobiecym poglądem na świat.

Piosenki: Martyna Jakubowicz/Goya, Kasia Kowalska, Ania Dąbrowska, Maria Peszek, Anna Maria Jopek, Dorota Miśkiewicz, Edyta Bartosiewicz, O.N.A, Hanna Rani, Stanisława Celińska, Kayah, Marika.

Występują: Monika Kropidłowska, Joanna Lach, Eliza Szewczyk,  Anna Tułodziecka, Joanna Rybacka, Aleksandra Wojciechowska.

Choreografia: Izabella Borkowska.

Reżyseria: Dariusz Sikorski.

                                                                      

18 czerwca (niedziela), godz. 17.00 – Pracownie ANIMA, FABRYKA WYOBRAŻNI, MYSZY SZALONE – wernisaż na zakończenie sezonu, wstęp wolny.

Na wystawie zaprezentujemy prace, które powstały na zajęciach  w tym sezonie artystycznym. Przedstawimy prace wszystkich osób, które uczestniczyły w zajęciach. Będą to prace malarskie, rysunkowe, grafiki komputerowe oraz filmy animowane. W czasie wernisażu odbędzie się także mini gra terenowa z zadaniami dotyczącymi sztuki.

FABRYKĘ WYOBRAŹNI i MYSZY SZALONE – prowadzi Katarzyna Krasowska.

ANIMĘ – prowadzą Katarzyna Krasowska i Mateusz Ciągło.

 

21 czerwca (środa), godz. 17.00 –  II MAŁE SPOTKANIE TEATRALNE – Grupy START, STUDIO START,      ZACZAROWANE  KOŁO, wstęp wolny.

Małe Spotkanie Teatralne to spotkanie najmłodszych  grup teatralnych z Dorożkarni. Zaprezentują publiczności etiudy teatralne na podstawie utworów Jana Brzechwy.

Zaczarowane Koło zaprezentuje etiudę Pchła Szachrajka.

Start zaprezentuje mix wierszy Jana Brzechwy.

Studio Start zaprezentuje etiudy Samochwała i Skarżypyta.

Grupy Start prowadzi Aleksandra Antolak, Zaczarowane Koło – prowadzą Aleksandra Antolak i Stanisław Dembski.       

                                                                        

21 czerwca (środa) , godz. 19.00 – JAZZUJEMY – zakończenie sezonu – Teatr Tańca Jazz, wstęp wolny.

Teatr Tańca JAZZ pod tą nazwą funkcjonuję od sezonu artystycznego 2016/17, powstał z połączenia grup tanecznych TAK i STEP. Zaprezentuje choreografie zespołowe, solowe, duety i tria.  Będzie to niepowtarzalny wieczór z tańcem, muzyką i tancerkami. JAZZ. Konferansjerem będzie szef i reżyser Teatru Tańca JAZZ- Darek Sikorski.

                                                                        

22 czerwca (czwartek), godz. 17.00 – 19.30 – WIELKIE, PLENEROWE ZAKOŃCZENIE SEZONU w DOROŻKARNI, wstęp wolny.

Na zakończenie sezonu artystycznego 2016/17 na scenie plenerowej zaprezentują się grupy taneczne, wokalne, teatralne i plastyczne działające w Dorożkarni. Będą też wystawy prac plastycznych i ceramicznych, rodzinne happeningi plastyczne i warsztaty ceramiczne. W sali widowiskowej zaprezentowane będą krótkometrażowe filmy animowane i fabularne grup multimedialnych. Tego dnia będą prowadzone również zapisy na zajęcia w nowym sezonie. Chętni nowi uczestnicy będą więc mieli okazję aby przyjrzeć się temu co robimy na co dzień w Dorożkarni, spotkać się i porozmawiać z instruktorami.

Nasz piknik zakończy 4. Potańcówka Siekierkowska ze znakomitym Teatrem Pijana Sypialnia.

                                                    

23 czerwca (piątek), godz. 19.00 – 21.00 – Niezależna Grupa Performatywna  “CokolwiekToZnaczy” WORK-IN-PROGRESS – warsztaty i prezentacja, wstęp wolny.

Grupa performerów, praktyków i nauczycieli kontakt improwizacji, entuzjastów tańca i teatru spotyka się, by razem eksperymentować, dzielić się doświadczeniem i wspólnie tworzyć.

Aktualnie ich praktyka jest poszukiwaniem wspólnego języka, negocjowaniem decyzji twórczych i eksploracją narzędzi improwizacji scenicznej.

Tematy, które ich interesują to badanie współistnienia i odrębności, praca z dziecięcą energią zabawy i spontaniczności, tworzenie absurdalnych znaczeń i sytuacji, praca z zastanym środowiskiem oraz eksploracja różnych jakości ruchowych na podstawie fizycznego doświadczenia.

Chcą podzielić się efektem trzymiesięcznej pracy w formie krótkiego warsztatu i prezentacji scenicznej oraz rozmowy na temat dynamiki grupowego procesu twórczego.

Projekt Niezależnej Grupy Performatywnej CokolwiekToZnaczy.

 

25 czerwca (niedziela), godz. 18.00 – PRZESTRZENIE… wernisaż wystawy rysunków Katarzyny Krasowskiej, wstęp wolny.

Na wystawie znajdą się rysunki wykonane różnymi, ale klasycznymi technikami rysunkowymi. Słowo PRZESTRZENIE jest wspólną cechą wszystkich prac, chociaż nie należy go rozumieć dosłownie. PRZESTRZENIE to interpretacja wizualna uczuć , poglądów i przemyśleń autorki. Trzy kropki natomiast są zaproszeniem dla widza do własnych interpretacji i przemyśleń.                                            

 

26 – 30 czerwca, godz. 10.00 – 16.00 – LETNI SZTUK MIX 2017 – warsztaty wokalne, plastyczne, fotograficzne,  ceramiczne, teatralne, taneczne, klockologii, klip video.

 Poniedziałek  26.06

10.00-11.30 – warsztaty wokalne, prowadzi Łukasz Rynkowski

11.30-13.00 – warsztaty  plastyczne, prowadzi Magdalena Penczonek

13.00-14.30 – warsztaty fotograficzne, prowadzi Mateusz Ciągło

14.30-16.00 – warsztaty ceramiczne, prowadzi Janusz Żabowski

Wtorek 27.06

10.00-11.30 – warsztaty wokalne, prowadzi  Łukasz Rynkowski

11.30-13.00 – warsztaty fotograficzne, prowadzi Mateusz Ciągło

13.00-14.30 – warsztaty plastyczne. prowadzi Magdalena Penczonek

14.30-16.00 – warsztaty teatralne, prowadzi Stanisław Dembski

Środa 28.06

10.00-11.30 – warsztaty taneczne, prowadzi Paulina Jóźwicka

11.30-13.00 – warsztaty plastyczne, prowadzi Katarzyna Krasowska

13.00-14.30 – warsztaty  klockologii, prowadzeni Aleksandra Antolak

14.30-16.00 – warsztaty ceramiczne, prowadzi Janusz Żabowski

Czwartek 29.06

10.00-11.30 –warsztaty  plastyczne, prowadzi Katarzyna Krasowska

11.30-13.00 – warsztaty  taneczne, prowadzi Paulina Jóźwicka

13.00-14.30 – pokaz filmu

14.30-16.00 – warsztaty teatralne, prowadzi Stanisław Dembski

Piątek 30.06

10.00-11.30 – warsztaty taneczne,  prowadzi Izabella Borkowska

11.30-13.00 – warsztaty klip video, prowadzi Darek Sikorski

13.00-14.30 – warsztaty taneczne, prowadzi Izabella Borkowska

14.30-16.00 – warsztaty klip video, prowadzi Darek Sikorski

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc w pracowniach obowiązują zapisy tel. 22 841 91 22.

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze