Przedpremierowy pokaz – Iza Lach w Made in Polska

Przedpremierowy pokaz - Iza Lach w Made in Polska

Made in Polska to cykl koncertów stworzony przez TVP2 i Narodowy Instytut Audiowizualny. Projekt od 2013r. wspiera polskich twórców muzycznych, rejestrując ich koncerty w doskonałej jakości obrazu i dźwięku z zachowaniem najlepszych warunków wykonań. Wszystkie koncerty nagrywane są z udziałem publiczności. Jest to obecnie jedyny telewizyjny program muzyczny promujący twórczość autorską.

Tuż przed premierą telewizyjną zapraszamy na przedpremierowe, bezpłatne pokazy nowych odcinków Made in Polska na wielkim ekranie. Projekcje będą miały miejsce co tydzień w czwartek w siedzibie Narodowego Instytutu Audiowizualnego na warszawskim Służewie.

Przyjdź do kina NInA i zobacz – jeszcze przed premierą w telewizyjnej Dwójce – koncert Izy Lach, zarejestrowany w ramach cyklu Made in Polska.

Iza Lach to kompozytorka, autorka tekstów i multiinstrumentalistka z Łodzi. Trzy lata temu wygrała konkurs na remix piosenki Snoop Dogga, a współpraca z raperem zaowocowała wyprodukowanym przez niego albumem Off the Wire. Najnowsza płyta to czwarty, najbardziej dojrzały i osobisty album w karierze artystki. Nagrany i wydany samodzielnie przez Izę Painkiller zawiera 11 nowych kompozycji, w tym utwory nagrane z międzynarodowymi gośćmi: Soopafy oraz duetem raperów z Kanady – The Airplane Boys.

W koncercie z cyklu Made in Polska usłyszymy Izę z zespołem instrumentalistów, stanowiących również trzon formacji L. Stadt, oraz specjalnymi gośćmi: bratem Łukaszem Lachem oraz The Airplane Boys.

Made in Polska to cykl koncertów, które – we współpracy z Telewizją Polską – rejestrujemy i udostępniamy w Ninatece. W ten sposób chcemy dokumentować aktualną kulturę muzyczną w kraju, nawiązując do najlepszych tradycji polskich rejestracji audiowizualnych i wpisując się w misję, jaką była w latach 60. ubiegłego wieku rejestracja koncertów polskich grup i wokalistów.

Wstęp na pokaz jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Sala ma ograniczoną liczbę miejsc (120), warto więc przyjść trochę wcześniej.

Miejsce: Narodowy Instytut Audiowizualny, Wałbrzyska 3/5
Życzymy udanej projekcji!

IZA LACH – Made in Polska
29.10. 2015, godz. 19:00

LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze