Przelej krew za Powstańców

Przelej krew za Powstańców

W ramach obchodów upamiętniających rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego organizowana jest akcja krwiodawstwa “Przelej krew za Powstańców”.

Oddanie krwi możliwe będzie w specjalnym ambulansie, który w godzinach 11-16, 1 sierpnia 2017 r. znajdować się będzie na placu Defilad w Warszawie.
Zgromadzone słodycze, które otrzymuje każdy po oddaniu krwi zostaną przekazane do lokalnych ośrodków dla potrzebujących, w ramach cyklicznej akcji “Słodka Krew”.

Akcja “Przelej krew za Powstańców” ma na celu promowanie krwiodawstwa, zwłaszcza w tak szczególnym dniu, rocznicy rozpoczęcia Powstania Warszawskiego, gdzie nasi przodkowie przelewali krew w dosłownym tego słowa znaczeniu, abyśmy mogli żyć w wolnym kraju.

Jak przygotować się do oddani krwi?

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze