Raz, dwa, trzy… Wiosno, wiosno… Ach to Ty…

Burmistrz Dzielnicy Wola oraz Dyrektor Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w dzielnicy Wola serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców w czwartek, 21 marca o godz. 12.00 na uroczyste otwarcie nowego terenu rekreacyjno-sportowego przy ul. Boguszewskiej.

W ramach zadania wybudowane zostało boisko do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, jak również siłownia plenerowa. Powstały niebanalne dwa place zabaw, jeden dla dzieci małych z przedszkola zlokalizowanego po sąsiedzku, drugi ogólnodostępny z urządzeniami zabawowymi przystosowanymi także dla dzieci z niepełnosprawnościami. Znalazły się tam min. huśtawki, sprężynowce, trampolina, bujak „Trzy ptaszki”, linarium, karuzele.

Podczas uroczystego otwarcia terenu zaplanowano atrakcje, które mają zaprezentować mieszkańcom nową przestrzeń oraz pokazać jak można ją wykorzystać. Przygotowano międzypokoleniowe gry i rywalizacje sportowe, w tym mecz piłki siatkowej na nowym boisku.

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze