Red Bull Music Presents: Dawid Podsiadło Gra

Wyjątkowy koncert Dawida Podsiadło na scenie prestiżowego Teatru Narodowego ze specjalną oprawą wizualną i repertuarem, którego część została przygotowana tylko na ten występ. Koncert będzie jedyną w tym roku okazją do spotkania się z artystą w kameralnej przestrzeni.

BILETY
Bilety na ten koncert można zdobyć jedynie poprzez grę mobilną o Dawidzie Podsiadło. Co tydzień, do 10 grudnia, dziesięć osób z najlepszymi wynikami w grze nagradzanych jest podwójnymi zaproszeniami. Dziesięć kolejnych osób z rankingu najlepszych wyników otrzyma najnowszą płytę artysty z jego autografem.

DAWID PODSIADŁO GRA jest dostępna do bezpłatnego pobrania w:
App store: https://win.gs/DawidPodsiadloGRA_AppStore
Google Play: https://win.gs/DawidPodsiadloGRA_GooglePlay

Jeszcze niezdecydowana/y? To może przekona Cię Dawid Podsiadło i banda małych kotków: https://www.facebook.com/RedBullMusic/videos/225016448370732/

Dokładne godziny rozpoczęcia koncertu podamy wkrótce

www.redbull.pl/gra
#RedBullMusic
#PodsiadłoGra

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze