Spotkania filozoficzne w Kinie Muranów

Spotkania filozoficzne w Kinie Muranów

Gutek Film i Uniwersytet Warszawski zapraszają na cykl spotkań filozoficznych w Kinie Muranów. Trzecie z cyklu spotkanie odbędzie się 11 marca o 19.00. W ramach spotkania pokażemy film „Dumni i wściekli”. Po nim dyskusję z widzami poprowadzi dr Jacek Dobrowolski z Instytutu Filozofii Wydziału Filozofii i Socjologii UW.

SPOTKANIA FILOZOFICZNE to cykl 5 spotkań, odbywających się raz w miesiącu w Kinie Muranów, od stycznia do maja 2015 roku. Każde spotkanie składa się z projekcji filmu z repertuaru Gutek Film oraz rozmowy z publicznością na temat bezpośrednio zainspirowany filmem.

Tak więc, jeśli::
• poszukujesz odpowiedzi na istotne pytania dotyczące twojego życia,
• interesujesz się sprawami fundamentalnymi, których wielu ludzi w ogóle nie dostrzega,
• chcesz wyćwiczyć kreatywne myślenie, argumentowanie i jasne komunikowanie swoich myśli,
• cenisz wszechstronne myślenie, dzięki któremu łatwiej opanowywać nowe umiejętności, przystosowywać się do zmian i pokonywać lęk przed tym, co nowe,
• pragniesz pogłębić umiejętność trafnego analizowania rzeczywistości i samodzielnego myślenia, które uodporniają na manipulacje,
• wierzysz, że otwarty umysł i ciekawość świata nadają życiu smak i głębię,
to ten cykl jest dla Ciebie!

Wstęp: 20 zł.

W najbliższy poniedziałek (9 marca) zorganizujemy konkurs, do wygrania będzie 15 podwójnych wejściówek.

Szczegóły: http://muranow.gutekfilm.pl/film/dumni-i-wsciekli/

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze