Stand-up na plaży!

Wakacje nie ubłagalnie się kończą, a wraz z nimi niestety powoli kończy się sezon na plenerowe stand-upy. Nie ma jednak co smucić konia, trzeba się cieszyć ostatnimi dniami wakacji wraz z topowymi polskimi komikami jak co tydzień na plażówce, a tym razem będą to:

Jakub Poczęty-Błażewicz – Jeden z „największych” komików na Polskiej scenie (głównie ciałem). Fizyczną niedoskonałość traktuje jako broń, która dostała mu się od samego Kriszny. Czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć.

Adam Sobaniec – jedyny człowiek na Ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Frustracje życia codziennego przemienia w energię na scenie. Finalista 3. Antrakt Stand-Up Festiwalu.

Całość poprowadzi Tomek Kołecki!

Jak zawsze na 20, jak zawsze za free i jak zawsze na plażówce!

Występ przeznaczony jest dla widzów 16+ ze względu na niecenzuralne słowa oraz nieodpowiednie treści dla dzieci. ***Jeżeli chcecie zabrać dzieci to na czas występu możecie je spokojnie zostawić pod okiem animatora, który zapewni im rozrywkę odpowiednią dla ich wieku ***

Data: 4 września 2018, środa
Godzina rozpoczęcia: 20:00
Miejsce: Plażówka, ul. Dzieci Warszawy 24

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze