Stand-up na plaży!

Zapraszamy na kolejny stand-up na plaży! Tym razem liczymy na trochę lepszą pogodę, a póki co na taką się zapowiada! Jednak pamiętajcie, że wieczorami robi się zimno więc jeśli będzie taka prognoza polecamy wziąć ze sobą kocyk. Na barze znajdziecie też oczywiście napoje, które pozwolą się rozgrzać 😉 Rezerwujcie sobie zatem wieczór i wpadajcie!

Po raz kolejny w te wakacje mamy przyjemność zaprosić Was na plenerowy stand-up w plażówce. Tym razem odwiedzi nam mieszanka wybuchowa, a mianowicie Kamil Ozimiński oraz Filip Puzyr, a wszystko poprowadzi komik o nazwisku rapera, a mianowicie Piotr Popek!

Kamil Ozimiński – Nieślubny syn Jacka Gmocha. Nic co nieludzkie nie jest mu obce. Lubi z każdej sytuacji wycisnąć jak najwięcej absurdu. Trochę zamulony, ale to tylko przez to, że się narkotyzuje. To wszystko sprawia, że słucha się go łatwo i przyjemnie.

Filip Puzyr – wysportowany, piękny i z duża szansą na śmierć jeśli skoczy mu cukier. Filip to ten rodzaj rozmówcy, którego usta mocno wyprzedzają myśli, w związku z czym często wydobywają się z nich naprawdę dziwaczne opinie, pomysły i myśli.

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób powyżej 16ego roku życia. Prosimy więc o nie zabieranie dzieci!

Występ free!

Data: 25 lipca 2019, czwartek
Godzina: 20:00
Plażówka Saska, Wał Miedzeszyński 389

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze