Stand-up na plaży!

Kolejny miesiąc wakacji otwieramy śmiechem! Tym razem 22 sierpnia na scenie plażówki wystąpią Michał Kutek i Maciek Adamczyk, a całość poprowadzi Rafał Sumowski!

Michał Kutek – z wykształcenia prawnik, od dwóch lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę wnim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba nam się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej, organizuje imprezy, współtworzy duet Kopanie Kopanie Leżącego Stand-up.

Maciek Adamczyk – Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od 8 lat. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż – mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza. Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych i samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka (jest możliwość zamówienia dyni). Właśnie w toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Całość poprowadzi Rafał Sumowski!

Jak zawsze na 20, jak zawsze za free i jak zawsze na plażówce!

Występ przeznaczony jest dla widzów 16+ ze względu na niecenzuralne słowa oraz nieodpowiednie treści dla dzieci. ***Jeżeli chcecie zabrać dzieci to na czas występu możecie je spokojnie zostawić pod okiem animatora, który zapewni im rozrywkę odpowiednią dla ich wieku ***

Data: 22 sierpnia 2018, środa
Godzina rozpoczęcia: 20:00
Miejsce: Plażówka, ul. Dzieci Warszawy 24

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze