Stand-up na plaży!

Nadchodzi kolejna środa, a wraz z nią kolejny stand-up na plażówce! Znów dwóch wyśmienitych komików zawita na Ursus by rozbawić mieszkańców tej uroczej dzielnicy, a będą to:

Wracamy ze stand-upem klasycznie w środy. Tym razem wystąpi Jakub Poczęty-Błażewicz oraz Wiolka Walaszczyk, a całość pod nieobecność Tomka Kołeckiego poprowadzi Jasiek Borkowski! Gratka tym większa, że po raz pierwszy w tym sezonie wystąpi kobieta i to jedna z lepszych w kraju. Zapraszamy!

Jakub Poczęty-Błażewicz – czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Wiolka Walaszczyk – Charyzmatyczna, energetyczna, impulsywna. Bardzo wyrazista osobowość, do tego mocny, dosadny humor plasują ją w czołówce rodzimego stand-upu. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim bagażem doświadczeń. Gościła w programach TVP2 “Tylko dla dorosłych” i TVN “Kuba Wojewódzki”

Tak jak wspomnieliśmy całość poprowadzi Jasiek Borkowski!

Zapraszamy na 20, wstęp bezpłatny! Jeżeli chcecie zabrać dzieci to możecie je zostawić pod okiem animatora, który będzie ja zabawiał podczas kiedy Wy będziecie mieli czas dla siebie i dla komików 😉 Do zobaczenia!

Jak zwykle na 20, jak zwykle na plażówce i jak zwykle za free!

Wydarzenie przeznaczone dla osób +16, prosimy nie zabierać dzieci.

Do zobaczenia!

Data: 18 lipca 2018, środa
Godzina rozpoczęcia: 20:00
Miejsce: Plażówka, ul. Dzieci Warszawy 24

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze