Studencie – dzisiaj Dni Kariery w SHG!

Studencie - dzisiaj Dni Kariery w SHG!

Dni Kariery® to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów. Co roku bierze w nich udział około 43 000 studentów oraz około 430 wystawców.

Zapraszamy na DNI KARIERY® w WARSZAWIE 26 i 27 PAŹDZIERNIKA 2015 r.do Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej między godziną 9:00 a 16:00.

Podczas dnia targowego będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, skonsultować swoje CV i ścieżkę kariery w Strefie Doradztwa Zawodowego oraz odpocząć i na spokojnie przejrzeć oferty pracy w Strefie Chillout.

Dni Kariery® to doskonała szansa, aby znaleźć idealną ofertę pracy, praktyk lub staży. Natomiast po wydarzeniu, czekają Cię warsztaty z firmami, które będą obecne na targach. Dowiesz się jak doskonale zaprezentować się podczas rozmowy rekrutacyjnej i jak zostać świetnym mówcą.

26 października 2015r.
„Orator, czyli Sztuka Wystąpień Publicznych”
Warsztaty odbędą się w Auli II w budynku C o godzinie 16.00
Wykład poprowadzi przedstawiciel firmy Higher.

27 października 2015r.
„Najczęstsze błędy rekrutacyjne. Ty ich nie popełnisz.”
Warsztaty odbędą się w Sali 152 w budynku G o godzinie 16.00. Wykład poprowadzi dyrektor personalny Małgorzata Wójcik z przedsiębiorstwa farmaceutycznego LEK-AM.

Zapisz się na stronie http://dnikariery.pl/ i pobierz bezpłatny bilet na wydarzenie.

Odwiedź naszą stronę internetową aby zdobyć więcej informacji!

——
Organizator:
AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową, umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

LG

Komentarze