Targi Mody Off-Fashion Store w Wola Parku

Targi Mody Off-Fashion Store w Wola Parku

Oryginalne projekty i najwyższa jakość. To definicja Targów Off-Fashion Store w Wola Par-ku. Zapraszamy w weekend 12-13 listopada na spotkanie z utalentowanymi, polskimi projektantami. Nie może na nim zabraknąć miłośników mody.

W najbliższy weekend w Wola Parku odbędzie się kolejna edycja Targów Mody Off-Fashion Store. Spotkanie z projektantami to świetna okazja do tego, by uzupełnić zimową garderobę o niebanalne ubrania i akcesoria. Miłośnicy mody będą mogli zakupić stroje, buty, dodatki i biżuterię. Nie zabraknie też projektów dedykowanych dzieciom. Swoje najnowsze jesienno-zimowe kolekcje zaprezentują: AYA, Bag’s Philosophy, Brazi, Dear John, Detox Design, Dress You Up, Drobiny Czasu, Dyndadło, EneDueRabe, La Woman, M’aime, Memola, More Fashion, My Signature, Naturally By Anetta, Ooch, Spider and Wolf, Stylowo Sandra Morawska, SunLovers, TABANNA, Tashka, Unicorno, Zieliński Bags, ZUART.
12-13 Listopada 2016, sobota, Godzina: 10.00
Miejsce: Warszawa – Wola, Centrum Handlowe Wola Park (mapa)

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze