Teatr Na Leżakach X Prochownia Żoliborz

Z przyjemnością zapraszamy na teogorczny cykl “Teatru na Leżakach”. W tym roku mamy zaplanowane dla Was aż 4 przedstawienia! 🌳🎻🎭

“Teatr na leżakach” to autorski projekt Teatr Pijana Sypialnia, który zrewolucjonizował mapę letnich, miejskich atrakcji. Pomysł jest prosty – spektakle z muzyką na żywo widz ogląda z perspektywy leżaka. Do takiego teatru można przyjść w letniej sukience, krótkich spodenkach i w klapkach, a w trakcie przedstawienia popijać zimne napoje. Sława wyjątkowego repertuaru, przygotowanego przez artystów Pijanej Sypialni i festiwalowa atmosfera, którą tworzy “Teatr na leżakach”, rozniosły się po kraju i wszędzie gromadzą tysiące widzów. Zabierz ze sobą koc, wygodnie rozsiądź się na trawie i popijaj lemoniadę – jesteś w teatrze!

Spektakle:
18/07 20:00 “Latarnik”
1/08 20:00 “Wodewil Warszawski”
15/08 19:00 “Prezydent w kłopotach”
29/08 20:00 “Wyjowisko”

WSTĘP WOLNY

Prochownia Żoliborz

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze