The Dumplings na Placu Zabaw | 10.06

The Dumplings na Placu Zabaw | 10.06

Koncert The Dumplings – jednego z naszych ulubionych projektów muzycznych ostatnich lat, zainaugurować miał tegoroczny sezon na Placu Zabaw.

Niestety ze względu na bardzo kiepskie prognozy musieliśmy przenieść go na kolejny możliwy termin, czyli właśnie 10 czerwca. Będzie ciepło i wspaniale!***
Do zobaczenia 10 czerwca (piątek)! Wstęp wolny!

Ich błyskotliwy debiut w 2013 roku od razu zainteresował największe wytwórnie muzyczne w Polsce, znalazł się w rankingach na najlepszą płytę roku i zaowocował Fryderykiem w kategorii Debiut. To nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Intensywność emocjonalna tekstów opisujących mikrokosmos relacji międzyludzkich z perspektywy młodych ludzi. Taneczny smutek i chwytliwe melodie.

Ich najnowszy album „Sea You Later” jest krokiem zespołu w nowym muzycznym kierunku. Elektropopowy duet mocno stawia na elektronikę w duchu nowych brzmień, ale nie zapomina o chwytliwych piosenkach, które stały się znakiem rozpoznawczym ich twórczości.

The Dumplings mają ogromnę frajdę z koncertowania – zagrali już ponad 150 koncertów, od Meksyku po Japonię, tym bardziej warto więc wpaść z nimi na Plac Zabaw!

Po koncercie warto zostać nad Wisłą:
Zapraszamy na PTAKI × SELVY na Barce | 10.06!

*** Gdyby jednak zapowiadało się na deszcz schowamy koncert w klubie NIEBO. W takim wypadku ze względu na koszty operacyjne będziemy musieli wprowadzić bilety za 15 zł. Będziemy oczywiście informować na bieżąco!

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze