To nie jest hip-hop. Rozmowy / Pezet, Steez, Tytus

Od zajawki do pełnoprawnej gałęzi przedsiębiorczości – spotkanie wokół książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy”

Paneliści:
💬 Pezet,
💬 Steez83,
💬 Marcin „Tytus” Grabski
oraz
💬 Jacek Baliński i Bartek Strowski (autorzy „To nie jest hip-hop. Rozmowy”).

Prowadzenie:
💬 Piotr „Anusz” Anuszewski.

Bezprecedensowa książka „To nie jest hip-hop. Rozmowy” ukazała się na rynku na początku czerwca, lecz zainteresowanie nią nie słabnie. Publikacje w opiniotwórczych tytułach (m.in. Polityka, WPROST, Rzeczpospolita) i entuzjastyczny odbiór czytelników są dowodem na to, jak duże było zapotrzebowanie na wyczerpujące wywiady z zasłużonymi dla polskiej sceny hiphopowej postaciami.

Spotkanie w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski będzie pierwszym wydarzeniem dotyczącym „To nie jest hip-hop. Rozmowy” od premiery książki. Będzie miało ono charakter panelu, na którym dyskusja o książce będzie jedynie punktem wyjścia do szerszej debaty o kondycji i rozwoju polskiego hip-hopu.

Jak bowiem pisał Bartek Chaciński, „to książka na różne sposoby opowiadająca (chyba najlepiej do tej pory) o tych cechach ekonomiczno-kreatywnych, które decydują o umiejętności przetrwania tych wszystkich ludzi we współczesnym świecie, także poza muzyką. Radzenia sobie, bycia kreatywnym i przedsiębiorczym”.

W spotkaniu wezmą udział trzy wyjątkowe osoby, które udzieliły wywiadów do książki: Pezet, Steez83 oraz Marcin „Tytus” Grabski, a towarzyszyć im będą autorzy publikacji: Jacek Baliński oraz Bartek Strowski. Moderacją zajmie się Piotr Anuszewski.

Autor plakatu: Znajomy Grafik

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze