Trwa rejestracja placówek i instytucji do Nocy Muzeów

Trwa rejestracja placówek i instytucji do Nocy Muzeów

18 maja będzie w Warszawie 16. edycja Nocy Muzeów. Zapraszamy muzea, galerie, instytucje publiczne oraz kultury do zgłaszania udziału w tym wydarzeniu. Tematem przewodnim są pierwsze wolne wybory parlamentarne 1989r.

Rejestracja zgłoszeń potrwa do piątku, 8 marca, do godziny 16.00. Formularz rejestracji wydarzeń jest dostępny pod linkiem https://www.um.warszawa.pl/nocmuzeow/form/

W tym roku obchodzimy 30. rocznicę pierwszych wolnych wyborów parlamentarnych, które odbyły się 4 czerwca 1989 roku. Zachęcamy uczestników Nocy Muzeów, aby programy, jakie Państwo przygotowujecie na ten rok, uwzględniały to wydarzenie.

Informacje na temat organizacji Nocy Muzeów można uzyskać w Biurze Marketingu Miasta w godz. 8.00-16.00 pod nr tel. 22 44 33 185 lub 44 33 196, e-mail: nocmuzeow@um.warszawa.pl. W temacie e-maila prosimy wpisywać Noc Muzeów 2019.

O Nocy Muzeów także na: https://www.facebook.com/warszawa/

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze