Ursynowski Przegląd Taneczny

Ursynowski Przegląd Taneczny

Czwarta odsłona UCSiR Dance – Ursynowskiego Przeglądu Tanecznego Dzieci i Młodzieży już w sobotę, 5 marca. Zawody organizowane pod patronatem burmistrza Dzielnicy Ursynów odbędą się w hali Areny Ursynów, przy ul. Pileckiego 122. Start rywalizacji o godz. 11.00.

Ursynowski przegląd rokrocznie gromadzi dziesiątki grup tanecznych i szkół tańca. Dzieci i młodzież na co dzień trenujące w Warszawie i jej okolicach mają często pierwszą szansę zaprezentowania swoich umiejętności przed tak liczną publicznością. Podczas imprezy mogą zweryfikować swoje przygotowanie dzięki ocenom profesjonalnego jury, w którym zasiądą trenerzy i choreografowie.

Podczas turnieju zespoły będą ze sobą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych: do 10 lat, 11- 15 lat oraz powyżej 15 lat – na dwóch poziomach zaawansowania.

Tancerze podzielenie zostaną także na cztery grupy z uwagi na styl: hip-hop, jazz-modern, show dance oraz disco cheerleaders.

Oprócz pokazów konkursowych obejrzeć będzie można także występy specjalne, które przybliżą różnorodność tańca oraz mistrzowską technikę ich wykonania.

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze