Variazione w Si – pokaz mody + wernisaż

Variazione w Si - pokaz mody + wernisaż

Tego jeszcze nie było! Pokaz mody + wernisaż w restauracji. Zarezerwuj swój stolik w samym sercu najbardziej kolorowego wydarzenia sezonu.

CO: Pokaz mody projektanta Didiera Chekroun + wernisaż prac Marty Zawadzkiej + DJ

KIEDY: 7 grudnia start 19:00

BILETY: Darmowe zaproszenia przy wcześniejszej rezerwacji pod telefonem 507 099 190 lub mailowo kontakt@restauracjasi.pl.

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ: Udanego wieczoru! Goście będą mogli swobodnie zamawiać z menu dostępnego na co dzień w SI.
W oknach zawiśnie seria obrazów utalentowanej Marty Zawadzkiej, a środkiem restauracji, po czerwonym dywanie o 19:00 i 21:00 przejdą modelki prezentujące kreacje marki Pygmees. Artystów łączy ekspresja koloru, dynamika, użycie różnych tekstur i technik, a wieczór w SI w towarzystwie projektów obu artystów będzie dla Gości restauracji wyjątkowym wydarzeniem, niespotykanym do tej pory na scenie gastronomii warszawskiej.

By zdobyć darmowe zaproszenia, konieczna jest rezerwacja pod telefonem 507 099 190 lub mailowo kontakt@restauracjasi.pl.

Data: 07 Grudnia 2016, środa, Godzina: 19.00
Restauracja Si, Marszałkowska 115 (pokaż na mapie)

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze