Walentynki na Warsaw Spire

Walentynki na Warsaw Spire

Już 14 lutego Warsaw Spire przemieni się w pomnik Waszej miłości!

Szukasz romantycznych okoliczności, by w końcu ujawnić swoje uczucie? Chcesz w oryginalny sposób pokazać, jak wiele znaczy dla Ciebie Twoja Druga Połówka? Kochasz, ale boisz się do tego przyznać? Bez względu na to czy chcesz być z tą osobą przez całe lato czy na lata, wyznaj jej miłość na szczycie najwyższego budynku w Polsce! 🙂

Od soboty 14 stycznia do czwartku 9 lutego wypełnij formularz i napisz, co chcesz powiedzieć swojej Walentynce w Dniu Zakochanych. Zebrane w ten sposób najpiękniejsze miłosne wyznania 14 lutego przyozdobią iluminację Warsaw Spire!

W walentynki ubierzcie się ciepło i bądźcie z nami na placu Europejskim od 18:00 do 20:00. Będzie na Was czekać mnóstwo atrakcji: FOTOBUDKA, lizaki w kształcie serca, czerwone balony, nastrojowe piosenki i nie tylko!

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Latest posts by LG (see all)

Komentarze