Warsaw by Art 2017

Warsaw by Art 2017

Odnaleźć gwiazdę – nie jest łatwym zadaniem. Od lat warszawskie galerie przecierają szlaki dla poszukiwaczy arcydzieł – ciekawych i odważnych śmiałków artystycznych wewnętrznych podróży. W ciągu kilku dni września zapraszają na szczególne dni otwarte – Warszaw By Art.

Podczas wrześniowego weekendu wszystkie galerie biorące udział w projekcie otwarte będę 22-24 września w godzinach 11-21, a każda z nich, oprócz wystaw, zaoferuje gościom spotkania z artystami, kuratorami i właścicielami a także wydarzenia specjalne, takie jak: wernisaże, happeningi, pokazy, projekcje filmów, dyskusje panelowe.

Warsaw By Art w swoim założeniu jest projektem otwartym, który zakłada wpisanie się w stały kalendarz stołecznych imprez kulturalnych. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa zainteresuje wszystkich odbiorców sztuki i wspólnie będziemy mogli przyczynić się do znacznego wzbogacenia warszawskiej oferty kulturalnej.

Galerie biorące udział w wydarzeniu znajdziesz tutaj:

LG

LG

Postawiłem sobie za cel pokazanie pozytywnej strony Warszawy. Jestem aktywnym jej mieszkańcem w sferze artystycznej. Wszystkie posty, które wrzucam są subiektywne - to po prostu wydarzenia, na które chciałbym iść, oraz informacje które uważam za istotne. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcam do kontaktu.
LG

Komentarze